eng
Tagasi
 • eng
 • Lavastuskunstnike kohtumisõhtud!

  Lavastuskunstnike Liit jätkab meeleolukate kohtumisõhtutega uues kohas – Teatri- ja Muusikamuuseumi Süda saalis.
  Selle kevade õhtud toimuvad 27. veebruaril, 3. aprillil ja 8. mail kl 19.00
  Sissepääs on prii!

  Eesti lavastuskunstnikud otsustasid, et lisaks enda väljendamisele visuaalis oleks aeg ka veidi juttu puhuda. Eelmisel kahel hooajal toimusid õhtud PechaKucha formaadis (videoesitlus 20 pildist 20 sekundi jooksul). Kuid nüüdsest oleme vormis vabamad, et sisule rohkem ruumi anda.
  Lavastuskunstnikele pakuvad kohtumisõhtud võimaluse anda ülevaate oma loomingust või mõnest tööst põhjalikumalt rääkida.
  Idee autor, Eesti Lavastuskunstnike Liidu (ELKL) esimees Karmo Mende: “Sageli kuuleme, et lavastajad ei tunne erinevaid lavastuskunstnikke ega nende töid, lavastaja töötab ainult enda ihukunstnikuga. Samuti võiks alati rohkem olla kursis kolleegide tegemistega. Kokku saame samuti juhuslikult või kord aastas liidu üldkoosolekul. Seetõttu tekkis mõte, kuna korraldasin Soome Lavastuskunstnike Liidus taolist üritust, ka Eestis kohtumisõhtuid proovida. Kutsume oma töid näitama ja nendest lobisema ka lavastuskunstnike liitu mitte kuuluvaid lavastuskunstnikke ning ka teisi teatriga seotud loojaid, kes meile huvi pakuvad. Püüame kaasata ka stsenograafiatudengeid.”
  veebr. 21, 2023Näitus, Slideshow, Uudised