eng
Tagasi
 • eng
 • Tähistasime 30. sünnipäeva

  Täname kõiki, kes tulid sünnipäevapeole!

  Oli südant soojendav!

  Siin väike tagasivaade peole. Neile, kes ei saanud osaleda, järgmise korrani!

  22 jaanuaril kogunesime Teatri- ja Muusikamuuseumi, et tähistada 30. aasta möödumist meie liidu asutamisest. Samal päeval viis juhatuse esindus küünlad Metsakalmistul puhkavate kolleegide haudadele. Loodame sellest kujundada ilusa traditsiooni.

  Pidu toimus muuseumis Peeter Süda nimelises saalis ning algas varalahkunud teatrikunstniku Mihkel Ehala maalinäituse “Pidu Süda tänaval” avamisega.

  Meeleolu lõi Hain Hõlpus kaveril ja kaetud oli peolaud. Meenutati asutamise päeva ja tervitati kohalviibivaid asutajaliikmeid. Häid soove saadeti neile, kes peole tulla ei saanud.

   

  Südamliku etteaste tegid Piip ja Tuut. Õhtu lõppes mäluvärskendava viktoriiniga, kus tuli fotol järgi ära arvata liidu asutamisaasta 1993. ja 1992. aasta lavakujunduste autorid.

   

  Peost jäädvustatud fotoalbumid leiad siit:

  Henry Griini fotod

  Mats Õuna fotod

  Täname häid fotograafe!

   

  Juubeliaasta algas toreda peoga ja jätkub sama hoogsalt. Veebruaris saab Tammsaare pargis Uue Turu platsil vaadata näitust “1:10 SUHE ÜKS KÜMNELE” ja kevadhooajal jätkame “Lavastuskunstnike kohtumisõhtutega“ juba uues asukohas Teatri- ja Muusikamuuseumis. Esimene kohtumisôhtu toimub juba 27. veebruaril, täpsem informatsioon peatselt!

  Fotod avamiselt leiate siit!

   

   

  jaan. 29, 20231:10, ELKL, Slideshow, Uudised