eng
Tagasi
 • eng
 • Liikmemaks

  Liikmemaksu on võimalik tasuda nii nagu liikmele sobib – iga kuu, kord kvartalis, kord aastas või mõne muu enda poolt valitud ajagraafiku järgi. Oluline on, et liikmemaks on tasutud hiljemalt jooksva aasta 31. detsembriks.

  ELKLi liige peab kandma nii Teatriliidu kui ka erialaliidu liikmemaksu ühe maksena erialaliidu arvelduskontole

  Makse saaja: MTÜ Eesti Lavastuskunstnike Liit

  Arvelduskonto number: EE437700771006159569 (LHV)

  Selgitus: liikmemaks, nimi ja periood, mille eest tasute

  Tabelis on näha, milline on liikmemaksu summa, kui tasuda kuu kaupa või kord aastas. ELKL liikmetel, kes töötavad põhikohaga, on soovitatav teha asutuse raamatupidajale avaldus, et liikmemaks arvestataks palgast maha ja kantaks otse erialaliidu arvelduskontole. Vabakutselistel liikmetel, kes soovivad maksta kuu kaupa, on soovitatav internetipangas sõlmida püsimakseleping.

    Kuumaks Aastamaks
  Vabakutseline

  6,70 €

  (5,50 € Teatriliidu liikmemaks ja 1,2 € ELKL liikmemaks)

  80,40 €

  (66 € Teatriliidu liikmemaks ja 14,40 € ELKL liikmemaks)

  Palgaline 1,5% sotsiaalmaksuga maksustatavast tulust, millest 1% on Teatriliidu liikmemaks ja 0,5% ELKLi liikmemaks 1,5% sotsiaalmaksuga maksustatavast tulust, millest 1 % on Teatriliidu liikmemaks ja 0,5 % ELKLi liikmemaks
  Pensionär

  1,58 €

  (1 € Teatriliidu liikmemaks ja 0,58 € ELKL liikmemaks)

  19 €

  (12 € Teatriliidu liikmemaks ja 7 € ELKL liikmemaks)

  Üle 70aastased ELKL liikmed on liikmemaksust vabastatud.

  Pikaajalise haiguse, töötaoleku, lapsepuhkusel viibimise vm põhjusel võib ELKL juhatus vabastada liikmemaksu tasumisest täielikult, osaliselt või teatud ajaks, kui loovisik on esitanud vastava kirjaliku avalduse. Sel perioodil ei saa taotleda loomestipendiumi ega teatripiletite kompensatsiooni. Liikmemaksuvõlglane ei saa taotleda liikmemaksu soodustust või maksust vabastamist.